Home

Problemy z rozliczeniem niektórych wpłat

Email Drukuj PDF

cash_calcW związku z ostatnią falą awarii w bankach nasza firma ma problem z rozliczeniem niektórych płatności, gdyż w otrzymywanych przez nas wyciągach, a także w panelu mBanku w polu "nadawca" zamiast faktycznego nadawcy figuruje nazwa naszej firmy.

 

Tym samym jeśli w polu "tytuł" zamiast numeru faktury lub numeru Klienta znajdował się wpis typu: "internet", "abonament" albo też inne informacje, które nie pomagały w identyfikacji płatnika - wpłata nie mogła być cofnięta do nadawcy, ani też rozliczona.

W związku z powyższym uprzejmie prosimy o sprawdzenie w udostępnionym przez nas Panelu Klienta stanu konta Abonenckiego, a w przypadku stwierdzenia nieprawidłowości - kontakt z naszym Biurem Obsługi Klienta. Pomoże to nam uniknąć wielu nieporozumień, takich jak zablokowanie konta Abonenckiego za brak wpłat, które de facto dokonano, lecz nie byliśmy w stanie ich rozliczyć.

Serdecznie przepraszamy za wszelkie niedogodności i z góry dziękujemy za wyrozumiałość i udzieloną nam pomoc w rozwiązaniu zaistniałego problemu.

 

Zaufali Nam

rzetelna firma

Optimized by FireFox

Powered by Linux

Antywirusy

ArcaVir

KasperskyLab

BitDeffender

PandaActiveScan

SymantecSecurity

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 8 gości