Home Internet

Dostęp do Internetu

Email Drukuj PDF
Zapewnienie dostępu do internetu na tzw "ostatniej mili" stanowi jedną z głównych dziedzin jakimi się zajmujemy. Obecnie dzięki naszym staraniom kilkaset osób może cieszyć się posiadaniem stałego i nielimitowanego dostępu do zasobów największej sieci komputerowej, która jest również określana mianem medium XXI wieku.
  • Usługa

    Główną cechą wyróżniającą naszą propozycję jest całkowity brak limitu danych czy też czasu korzystania z łącza. Opłata abonamentowa przez cały okres trwania umowy jest stała, a jej wysokość zależy jedynie od pasma (przepustowości) łącza na jakie decyduje się nasz Klient. Ponadto istnieje możliwość rozdzielenia naszego łącza na więcej niż jeden komputer, czego nie da się zrobić z łączem oferowanym np przez sieci komórkowe.

  • Klienci

    Swoją ofertę kierujemy głównie do osób prywatnych, które pragną wykorzystać połączenie z internetem głównie w celach rozrywkowych, zachowaniu kontaktów ze znajomymi, zdobywaniu wiedzy. Nie mniej w przypadku osób bardziej wymagających, pragnących wykorzystywać łącze do pracy lub też intensywnie je eksploatować np w monitoringu, transmisji danych, itp istnieje możliwość dopasowania oferty do ich potrzeb.

  • Technologia

    Połączenie między między naszą stacją bazową a domem Klienta realizowane jest w oparciu o technologię mikrofalową 2,4GHz lub 5,2GHz (zależnie od potrzeb, wymagań oraz możliwości technicznych. Aby umożliwić komunikację z naszą stacją bazową w lokalizacji Klienta zostaje zamontowany zestaw abonencki, który jest zakończony wtykiem RJ-45 umożliwiającym bezpośrednie podłączenie do karty sieciowej w komputerze ewentualnie do routera.