Home

Internet światłowodowy

Email Drukuj PDF

prezentW dniu kobiet chcielibyśmy życzyć wszystkim drogim Paniom wszystkiego najlepszego.

W ramach prezentu chcemy poinformować wszystkich mieszkańców Woli Gołkowskiej o realizacji inwestycji Budowy magistrali światłowodowej planowanej w naszej wsi od ponad roku.

Inwestycja ta to podpięcie wszystkich zainteresowanych do internetu światłowodowego doprowadzonego do Woli Gołkowskiej przez lokalnego operatora internetowego - firmę WG-NET.

W przeciwieństwie do wszystkich innych reklamowanych tutaj przedsięwzięć wspomniany internet będziecie mieli u siebie w przeciągu naprawdę relatywnie krótkiego czasu.

Na obecną chwilę potrzebne jest nam zgłoszenie zapotrzebowania na ten szybki internet ponieważ prace nad doprowadzeniem światłowodu JUŻ OBECNIE TRWAJĄ!!!!  i lada

moment będzie on mógł być podłączony do waszego domu pod warunkiem że zgłosicie potrzebę podpięcia już teraz bo każde takie podpięcie jest planowane dla każdego

mieszkańca indywidualnie. Prosimy więc o zgłaszanie mailem zapotrzebowania na światłowód w waszym domu na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Pierwsze podłączenia zaplanowaliśmy na obecny miesiąc. Także nie czekajcie z faktem zgłoszenia żeby uwzględnić wasz dom/posesję w planach podłączenia do

najszybszej (bo tak właśnie zaplanowaliśmy naszą lokalną sieć światłowodową żeby jej potencjał był 10 krotnie wyższy niż konkurencji)

bo budowanej w standardach wydajności przemysłowej lokalnej sieci światłowodowej.

Pozdrawiamy

Zespół WGNET

(Tomek i Piotr)

 

Zaufali Nam

rzetelna firma

Optimized by FireFox

Powered by Linux

Antywirusy

ArcaVir

KasperskyLab

BitDeffender

PandaActiveScan

SymantecSecurity

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 11 gości